Zaterdag 19 november jl. zijn de Sint en zijn Pieten ons op komen zoeken in ons schutterslokaal.

Alle kinderen en kleinkinderen van onze vereniging en de Holtmühler Blaoskapel werden om 14:30 uur verwacht. Naarmate de spanning steeg onder de kinderen kwam rond de klok van 15:00 uur de Sint en zijn Pieten binnen. De Sint begroete alle kinderen en uiteraard ook de pappa’s, mamma’s, opa’s en oma’s en er werd uit volle borst door iedereen diverse sinterklaas liedjes gezongen. Na deze indrukwekkende intro was het de beurt aan de kinderen en zijn mochten om beurt bij Sinterklaas komen. En wie nu denkt dat de Sint niet alles weet, nou die zit dus goed fout. Ook dit jaar had de Sint zijn grote boek bij zich wie er lief of stout was geweest, bij de kinderen had de Sint bij stout alleen maar lege bladzijdes en kregen allen een handvol pepernoten en zoetigheid.

0002

Nadat alle kinderen aan de beurt waren geweest vond de Sint dat de heren die zoals altijd vast gekluisterd staan aan de bar maar eens naar voren moesten komen en ook eens een liedje voor de Sint moesten zingen, na enig aandringen van de Pieten en het laten zien van de roe gingen de heren uiteindelijk overstag. Maar ook de Dames kwamen er niet onderuit en ook zij moesten zingen voor de Sint. Wat uiteindelijk het beste klonk laten we maar open.  Ter afsluiting kregen alle kinderen nog een zak snoep en mochten ze nog even bij Sinterklaas op de schoot voor een foto, zelfs de twee grootste kinderen van onze vereniging Huub Dorssers en Wim Ambaum mochten bij de Sint op de schoot.  Hierna moest de Sint en zijn zwarte Pieten verder maar beloofde ons dat zij het volgend jaar zeker weer terug komen.

15134602 1886281041604612 6525311465009456441 n

Joomla templates by a4joomla