Zaterdag 5 november stond ons jaarlijkse feestavond en het St.Martinus feest op ons programma.

Om 17:00 uur kwamen we met zijn allen bijeen in ons clublokaal café Schillings oftewel in de oude volksmond café Coba. Misschien zijn er nog mensen die exact weten hoelang onze vereniging hier al gehuisvestigd is, naar mijn bescheidenmening moet dit al meer dan 100 jaar zijn. Indien iemand dit weet mail ons dan naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Voordat wij konden beginnen met onze feestavond gingen wij eerst naar de Martinus kerk waarna wij St.Martinus naar de troshoop begeleide. Hierna gingen wij terug naar ons clublokaal waar een grote ketel soep voor ons klaar stond, uiteraard ook dit jaar weer verzorgd door onze eigen Sjakkie. Rond 20:00 uur werden eerst de kampioenen van de grote buks en van de wintercompetitie gehuldigd. Toen dit gebeurt was werden drie leden van ons Tamboer korps gehuldigd, Martijn Dekkers, Paul Gerards en Leon Gerards zij zijn alle 3 al 30 jaar lid van onze Tamboers korps en kregen hiervoor dan ook het gouden Tamboers speldtje opgestoken voor hun verdiensten, en zullen zeker de trom nog lang niet aan de nagel hangen. Hierna werd Ans V,Oijen-Camps onderscheiden met het Martinus speldje in Brons, Ans heeft deze ontvangen omdat zij gestopt is bij ons Feestcomité ’t Propke. Zoals elk jaar word op deze avond door ’t feestcomité ’t Propke een wisseltrofee uitgereikt aan een bepaald lid. De criteria die zij hiervoor hanteren lopen ver uiteen, van het geregeld vallen en weer opstaan tot zich uitzonderlijk inzetten voor onze vereniging.

Jan Poulissen

 

  

 

Dit jaar kreeg Jan Poulissen de wissel trofee uitgereikt voor zijn bijzondere inzet van ons oud papier en kranten. Jan ontving een kranten beker die hij uiteraard mag houden en een voedselpakket met worst, zult, balkenbrij, brood en 3 eieren. Volgens mij zodat Jan dan niet meer naar huis hoeft om te eten maar gewoon door kan werken, schilt anders weer een paar kilo.

 

 Hierna werden onze 3 jubilarissen gehuldigd zij vertegenwoordigde samen 180 jaar lid manschap. Ja, jullie lezen het goed. Op de foto van rechts naar links, Martin Basten 50 jaar lid, Toon v. Dijk 60 jaar lid en Thei v.Oijen 70 jaar lid, zij zijn samen bij elkaar opgeteld 180 jaar lid van Broederschap St.Martinus.  En dan te bedenken dat onze vereniging op 11 november 2016 pas 170 jaar bestaat is dit toch wel een mijlpaal in ons toch jonge bestaan van onze vereniging. Vanuit de Schuttersbond Juliana waren aanwezig, Dhr. Jos Jacobs en Mevr. Ria Huskens zij onderscheidde onze jubilarissen met de versierselen van de OLS Federatie. Tevens werd Martin Basten onderscheiden met de Ridder Orde van de Heilige Sebastian in Europa in Brons voor zijn inzet binnen onze vereniging.

Jubilarissen

Na al deze toch bijzondere onderscheidingen kon het echte feest los barsten en nam DJ Remco het over.

Voor een impressie van onze feestavond klik (hier) 

Joomla templates by a4joomla